Czy krytykowanie konkurencyjnych firm SEO jest uzasadnione?

Masz chęć spędzić spokojny weekend z rodziną na świeżym powietrzu? Odetchnąć leśnym zapachem z dala od zgiełku miasta? A może marzeniem Twojego dziecka jest nauczyć się jeździć konno? Każdy mały Indianin chciałby postrzelać z łuku czy pobawić się z innymi. Jeśli pragniesz zorganizować imprezę plenerową: zjazd rodzinny, zjazd absolwentów, urodziny, imieniny czy ślub – jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości. Zapraszamy!

Nasze gospodarstwo mieści się w otoczeniu gór i lasów, nad pięknym strumykiem, stawem i wśród małych wysepek, tworzących ciekawą ścieżkę edukacyjną. Czekamy na Was jedynie dwa kilometry od Konina. Tak blisko miasta, a jednocześnie tak daleko… Można się do nas dostać pociągiem, a dalej taksówką, rowerem, czy też pieszo. Rekreację zapewnią Państwu nasze konie Huculskie. Ich wyjątkowość przejawia się w przyjaznym stosunku do człowieka, a zwłaszcza dzieci.

Nie ukrywamy, iż w naszym gospodarstwie najlepiej bawić się będą najmłodsi, ponieważ to dla nich przygotowaliśmy największą ilość atrakcji. Każdy jednak znajdzie u nas coś dla siebie.

Organizujemy całodniowe pobyty szkół w naszym gospodarstwie. Dostosowujemy program do wieku i ilości dzieci. Jesteśmy przygotowani do pokazu siodłania konia, ale również opowiedzenia o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w kontakcie z wierzchowcem. http://karczmisko.pl/pl/o-nas . Każde dziecko będzie miało możliwość przejechać się na koniu. Nawet te najmniej śmiałe pociechy powinny odważyć się wsiąść na kuca. Animatorki pomalują im twarze w plemienne wzory, aby dobrze wczuły się w rolę przy strzelaniu z łuku, wiatrówki lub przy rzutkach.

Posiadamy wiele zwierząt, nie tylko konie. Są to gęsi, kozy, psy, koty itd. Istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z nimi i ich karmienia.

Niektóre ścieżki mamy dokładnie zaplanowane i wystarczy którąś wybrać, a my wszystko przygotujemy. Są to:

  1. a) SKARB PIRATÓW – dzieci dostają mapę z zadaniami: sprawnościowymi i logicznymi
  2. b) ARCHEOLOGIA –dzieciaki idą pieszo ok. 1200 m w jedną stronę, w celu zbadania wykopalisk archeologicznych, szukają skarbu i bawią się w podchody
  3. c) OD ZIARENKA DO BOCHENKA – podopieczni pieką ciasto i chleb
  4. d) DZIEŃ WŁOSKI – pieczenie pizzy
  5. e) RZEŹBIENIE W DREWNIE – odwiedza nas miejscowy rzeźbiarz, ukazuje swoją pracę; możliwość zakup pamiątki
  6. f) OGNISKO – każde dziecko dostaje kiełbaskę i bułkę, a dodatkowo wystawiamy herbatę w  Możemy też podać naleśniki na słodko

Posiadamy 50-osobową salę taneczną, ale też miejsce na biesiadę na wolnym powietrzu. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw. Goście nie będą się nudzić, gdyż mamy też miejsce dla orkiestry czy DJ’a. Nauka jazdy konnej wprowadzona została u nas głównie z myślą o początkujących, ale też dla amatorów, którzy pragną pojeździć dla przyjemności. Nasz instruktor jest doświadczony, a konie spokojne, dlatego też nie trzeba się obawiać o swoje pociechy.

Zapraszamy przez cały rok, ponieważ każda pora ukazuje inną przyrodę i wzbogaca nas o nowe doświadczenia.

Dodaj komentarz