Modne dodatki na wiosnę

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. To czas, kiedy zmieniamy naszą zimową garderobę i wyjmujemy ubrania lżejsze i bardziej kolorowe. Cienkie płaszcze, obuwie sportowe, opaski zamiast puchatych czapek – to najważniejsze elementy garderoby wiosennej. Jak jednak dobrać do nich najmodniejsze dodatki?

Przede wszystkim – opaski na włosy!

Już jesienią popularne zaczynały być opaski na włosy. Wykonane z lekkiego materiału, kolorowe, doskonale podkreślają każdą, nawet bardzo krótką fryzurę. To modowy ukłon w stronę trendów rodem z lat 60-tych, które teraz wracają do łask. Opaska na włosy powinna być kolorowa i najlepiej wzorzysta. W ten sposób podkreślimy wiosenny i radosny charakter naszej stylizacji.

Kolorowe skarpetki do sportowych butów

Ciekawym dodatkiem są kolorowe skarpety. Co ciekawe – im bardziej fantazyjne i wyraziste kolory one mają, tym lepiej. Coraz modniejsze stają się skarpety w dwóch różnych wzorach. Ich kolorystyka jest spójna, ale wzór – inny, choć powiązany ze sobą. Przykładem, mogą być tutaj np. skarpetki z motywem kawy: na jednej znajdziemy filiżanki z kawą, na drugiej zaś – akcesoria służące do zaparzania kawy. Takie skarpetki doskonale prezentują się z różnego rodzaju obuwiem sportowym, w szczególności  z trampkami.

     Wiklinowe torebki

Świetnym dodatkiem na wiosnę, który nada lekkiego i radosnego charakteru każdej stylizacji, są wiklinowe torebki. Ozdobione różnymi elementami wykonanymi z tkanin, świetnie komponują się one np. z wiosennymi sukienkami. To także dodatek, który niezwykle popularny był właśnie w latach 60-tych. Torebki wiklinowe – najlepiej okrągłe i na skórzanym pasku – możemy założyć zarówno w przypadku bardziej formalnej stylizacji, jak również tej mniej formalnej. W każdym z powyższych przypadków, będą się one doskonale prezentowały.

Dodatki do stylizacji wiosennych, powinny być kolorowe. Łączenie ze sobą różnych materiałów, nieoczywistych połączeń kolorystycznych – to wszystko będzie modne, jeśli mówimy o trendach nadchodzącej wiosny.

Dodaj komentarz