Części samochodowe Pozycjonowanie stron www Gdańsk Ćwiczenia sensoryczne Poradnik dla mężczyzn pierwszastrona Najlepsza biżuteria! | ambitnie

Najlepsza biżuteria!

5
(1)

Dziś bardziej na luzie: bez przemyśleń i zastanawiania się nad życiem. Będzie mocno przyziemnie a sam wpis dotyczy dóbr doczesnych 😉 Chodzi o to co każda kobieta kocha najbardziej: biżuterię. Na wstępnie chciałabym też zaznaczyć że wpis nie jest w żaden sposób sponsorowany: póki co jeszcze żaden sponsor się nie zgłosił 😉 Jeśli jednak prowadzicie “biznes” który mogłabym zarekomendować moim czytelniczkom – napiszcie do mnie.
Wracając: czy biżuteria może być sztuką samą w sobie? Oczywiście! Jeśli tylko jest wykonana z odpowiednią starannością, z wykorzystaniem dobrych materiałów. Dotychczas polecałam biżuterię firmy wKruk – to jedne z najlepszych możliwych dodatków. Nie polecałam zaś Apartu – mają co prawda duży wybór ale cenowo są zdecydowanie zbyt nieosiągalni.
Dziś do grona polecanych firm dodaję manufaktury czyli wszelkie małe sklepiki i prywatne osoby które w ramach hobby czy po prostu aby sobie dorobić, tworzą i sprzedają naprawde unikalną biżuterię. Coraz częściej możecie je znaleźć na Facebooku – często to po prostu ogłoszenia. Na ogół ich produkty dostępne są też na Allegro.
Wpis jednak miał być swoistym przewodnikiem dla każdej kobiety: gdzie kupować modne dodatki aby nie przepłacić ale też mieć naprawdę ładne i fajne ozdoby w swojej domowej kolekcji. Pierwszym źródłem poszukiwań powinny być.. targi. Takie zwykłe targi z rupieciami: można tam często dostać srebrne (raz trafiłam złotą) lub wykonane z dobrego metalu zawieszki, naszyjniki, kolczyki.. ceny są naprawdę bardzo niskie. Jeśli mieszkanie pod Poznaniem to już wiece gdzie się udać w najbliższy weekend 🙂
Dodatkowo warto oglądać mniejsze salony jubilerskie – mają lepsze ceny niż sieciówki. Chociaż z sieciówek polecam Yes! – mają tanie chociaż niestety bardzo różnie wykonane dodatki.
W internecie nie polecam sprzedawców masówki (w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianej “ręcznej manufaktury”) Allegro. Jest tam masa sprzedawców oferujących chińskie produkty. Te zaś na zdjęciach prezentują się rewelacyjnie, w praktyce zaś jest tragedia. W jednym z najbliższych wpisów umieszczę moją historię zakupową podpartą bardzo dokładnymi zdjęciami “brzydoty” którą otrzymałam. Lepsze zaś będzie Ceneo czy Skąpiec. Oczywiście jako pierwszy krok do sklepu. Nie kupujcie porównywanych produktów – te są masówkami!
Na koniec zostaje nam Google jako nieprzebrana skarbnica wiedzy – po wpisaniu takich haseł jak “biżuteria”, “dodatki”, “naszyjniki” czy “kolczyki” znajdziecie setki stron które zaprezetnują Wam swoją ofertę.

Jak oceniasz nasz artykuł?

5 / 5. 1

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

domy z drewna Rzeczoznawca majątkowy Wrocław ekspres ciśnieniowy fotograf ślubny lublin montaż klimatyzatorów Warszawa ekspres do kawy przemysłowy księgowa Grodzisk Mazowiecki Fotograf ślubny Warszawa reklamy Nauka jazdy Warszawa Usługi Elektryczne Warszawa Schody dreaniane Poznań Odzież robocza