Stylizacje na lato

Pewnie wiele z was zastanawia się jak odpowiednio się ubrać, gdy jest lato. Czy ubierać się bardziej elegancko, czy sportowo, a może jednak miejsko? Oraz co założyć, żeby w wybranym stroju wyglądać dobrze ale tym samym żeby było nam chłodno i komfortowo. Żeby dobrać odpowiednie na lato ubranie, żeby to nie były tylko szorty i koszulka, należy pamiętać o kilku rzeczach.

1. Tworzywa sztuczne.
Musicie zapamiętać moje drogie, że właśnie przez takie ubrania nasza skóra się najbardziej męczy. Gdy nosimy bluzki z tworzywa sztucznego skóra nie może spokojnie oddychać. Dlatego warto zwracać uwagę na to, z czego wykonany jest dany materiał. Ja osobiście polecam bawełnę, jeżeli chodzi o sweterki, lub cardigany. Pamiętajcie, że nie robicie tego tylko ze względu na komfort, ale też również na zdrowie.
Skóra oddycha tak samo jak Wy, dlatego wchłania chemię i szkodliwe substancje z których zostały wykonane ubrania z tworzyw sztucznych. Jeżeli więc macie rodzinę to zwracajcie też uwagę co noszą Wasi mężowie, a tym bardziej co noszą Wasze pociechy. Jednak pewne wiele z Was są przeciwne krzywdzeniu zwierząt i uważają, że noszenie skóry jest złe, ale mimo wszystko noszą zamienniki tego typu ubrań. Odradzam Wam taką metodę, ponieważ zamienniki są zazwyczaj wykonane z poliestru, a przez to Wasza skóra nie może odetchnąć i potem się tylko nadmiernie pocicie i cierpicie po to aby dobrze wyglądać. Jeżeli nie jesteście zwolenniczkami prawdziwej skóry, to wybierzcie jedwab, bawełnę lub len. Naturalne a przy tym bardzo przyjemne w noszeniu ubrania.

2. Lekkość
Pamiętajmy, że zima już minęła, więc trzeba zainwestować w nieco inne ubranka. Dlatego polecam Wam drogie Panie, abyście odsłoniły nieco nogi, zakładając spódniczki a do tego przyodziały jedwabną koszulę. Taka stylizacja jest lekka i nie musicie się całe obnażać, a przy tym unikacie skrajnej prostoty i wyróżniacie się wśród innych swoją dobraną stylizacją. Jeżeli jednak wolicie ubierać się nieco bardziej oficjalnie, to warto założyć jakiś bawełniany sweterek, a do tego czarne eleganckie spodnie, z naturalnego tworzywa. Jednak gdy wolimy założyć coś mniej oficjalnego tylko bardziej sportowego, to polecam szare dresowe spodnie, ze ściągaczami: z bawełny.
W tym sezonie są bardzo modne i dobrze się prezentują, nawet ze zwykłą lekką koszulką. 🙂

Jak dla mnie to są najważniejsze rzeczy, o których trzeba pamiętać przy tworzeniu letnich stylizacji. Jeżeli chcecie możecie podzielić się Waszymi uwagami na ten temat. Co Wy lubicie nosić latem, łącząc przy tym dobry wygląd i komfort :)?

Dodaj komentarz