Torebka idealna – jaka być powinna?

Torebka to ulubiona towarzyszka każdej kobiety. Zazwyczaj nigdy nie kończy się na jednej – nie ma w tym nic złego, możliwość wyboru to dla kobiet rzecz święta. Jednak gdyby zapytać, która torebka jest tą ulubioną, to bez wahania wskazałyby konkretną. Którą więc torebka najczęściej zostaje tą idealną?

Torebka idealna o dziwo zwykle nie jest nowa, jeszcze pachnąca fabryką. Kobiety zawsze pragną nowych torebek, zachwycają się nimi, często aspekt wizualny góruje nad tym praktycznym. Ale to torebka, która trochę już z nami jest i swoje przeżyła staje się tą ulubioną. Jednak zanim stanie się  „jedyną” musi zostać przez nas wybrana. Na jaką torebkę więc postawić, żeby stała się tą idealną?

Torebka listonoszka

Torebki listonoszki są raczej niewielkich rozmiarów. Nadają się zarówno na okazje oficjalne, jak i te całkowicie luźne, tzn. że będą świetnym uzupełnieniem stylizacji wieczorowych, jak i codziennych. Torebki skórzane i połyskujące będą świetnie pasowały do wizyt w teatrze, kinie lub ważniejszych wydarzeń rodzinnych. Torebki zamszowe, kolorowe, z cekinami lub oryginalnymi napisami bardzo dobrze uzupełnią stylizacje codzienne, będą pasowały zarówno do np. jeansów i topu, jak i sukienki. Listonoszki nie będą dobrze wyglądały jedynie w połączeniu z ciężką zimową kurtką, lepiej wtedy ubrać płaszcz.  Pamiętajmy, że listonoszka ma być gustownym dodatkiem – nie powinna być więc za duża. Będzie idealna dla pań, które cenią sobie piękno, ale torebki traktują jako dyskretny dodatek.

Torebka mieszcząca A4

Torebki, które są w stanie pomieścić rzeczy formatu A4 są zdecydowanie najczęściej wybierane przez panie. Taka torebka sprawdzi się na uczelni, w pracy, w biurze oraz w podróży. To nie tylko efektowny dodatek, to przede wszystkim niesamowicie funkcjonalny gadżet. Jeśli taka torebka posiada dodatkowo przegródki i kieszonki, to nie tylko będzie można do niej spakować wiele rzeczy, ale przede wszystkim dzięki niej zaoszczędzimy wiele nerwów (kto nigdy nie szukał rzeczy w torebce ręka w górę).

Torebka duża

Coraz bardziej popularne są duże torebki, przypominające torby podróżne. Ich wielkie rozmiary będą wielkim atutem dla pań, które zawsze wożą ze sobą wiele rzeczy np. laptop, śniadanie, obiad do pracy, kawę w termosie i dokumenty. Bardzo często mają oryginalne wzory, ciekawe napisy albo designerskie grafiki. Duże torebki to ideał dla każdej kobiety, która ceni sobie wygląd, ale i pakowność damskiej torebki.

Dodaj komentarz