Części samochodowe Pozycjonowanie stron www Gdańsk Ćwiczenia sensoryczne Poradnik dla mężczyzn pierwszastrona Wycieczka w góry | ambitnie

Wycieczka w góry

5
(1)

Czasem przychodzi taki moment, że człowiek chce o wszystkim zapomnieć i zmienić z dnia na dzień swoje życie. Zmęczony rutyną, ciągłą pracą potrzebuje wytchnienia, zmian. Jak zapewne domyślacie się po tytule co ja robię, gdy łapie mnie taki moment. 🙂 Tak dokładnie, macie rację. Wybieram się w góry, chociażby na weekend!
Uwielbiam to, jest to dla mnie wspaniałe doświadczenie, którego nigdy nie zapominam i przez długi czas nim żyję. Ostatnio właśnie miałam taką sytuację. Nachodziły mnie negatywne myśli, łapałam co jakiś czas lekkiego dołka, nawet spotkania z przyjaciółmi nie potrafiły mi przywrócić w pełni dobrego nastroju. Dlatego postanowiłam, że wyjadę w góry po to aby odpocząć od codziennego pośpiechu.
Zatrzymałam się w moim ulubionym miejscu jakim jest pensjonat karczmisko – kwatery lądek zdrójKiedy wchodzę tak wysoko zapominam o wszystkich problemach i czerpię z życia garściami, doceniając to co mnie otacza. Często zapominam o tym jak piękny jest świat właśnie przez ten ciągły wyścig szczurów i pośpiech, który nam towarzyszy w życiu. Kiedy oddycham powietrzem w górach, moje zmysły rozpływają się w tym co mnie otacza, a ja zapominam o wszystkich troskach, które wynoszę z codziennego życia. Jest to moja swoista terapia, która pomaga mi w ciężkich chwilach pozbierać skołatane nerwy i uspokoić nadmiar myśli.
Inni medytują, inhalują się kadzidłami, a ja chodzę po górach, tylko po to, żeby uspokoić siebie i swój umysł i móc zdystansować się od całego świata. Stojąc tak wysoko człowiek zaczyna sobie zdawać sprawę z tego jaki jest malutki, dlatego nie warto się za bardzo wszystkim przejmować. Ludzi z problemami większymi niż my sami mamy jest znacznie więcej niż nam się wydaje, ludzie którzy nie mają co jeść, co pić, albo potrzebują prawdziwej pomocy w różny sposób jest wielu, więc nie zadręczajmy się myślami o tym jacy my jesteśmy niedoskonali i jak musimy doścignąć innych w tym wyścigu szczurów.

Jak oceniasz nasz artykuł?

5 / 5. 1

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

domy z drewna Rzeczoznawca majątkowy Wrocław ekspres ciśnieniowy fotograf ślubny lublin montaż klimatyzatorów Warszawa ekspres do kawy przemysłowy księgowa Grodzisk Mazowiecki Fotograf ślubny Warszawa reklamy Nauka jazdy Warszawa Usługi Elektryczne Warszawa Schody dreaniane Poznań Odzież robocza